Wróć

Koncert Noworoczny 2024

data dodania: 2023.11.08

Tradycyjnie 6 stycznia zapraszamy na koncert pełen wzruszających przebojów, w którym rządzić będą dwa absolutnie wyjątkowe głosy: Sławka Uniatowskiego oraz Adeli Konop. Solistom towarzyszyć będzie niezawodna Orkiestra Symfoników Bydgoskich.

Sławek Uniatowski to jeden z najciekawszych głosów swojego pokolenia, wybitny wokalista, multiinstrumentalista oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Zachwycał już w Idolu, w którym w 2005 roku zajął drugie miejsce, ale szerokiej telewizyjnej publiczności udowodnił, że jest także znakomitym aktorem, gdy wcielił się w Leszka Krajewskiego w serialu „M jak miłość”. Ma na swoim koncie autorski album „Metamorphosis”, który zdobył status złotej płyty.

Obok niego na scenie pojawi się także znakomita Adela Konop, którą charakteryzuje niezwykle aksamitna, niepowtarzalna barwa głosu. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, uczestniczką m.in. programu „The Voice of Poland”, a o jej ogromnym talencie świadczyć może fakt, że jest zdobywczynią „Grand Prix” w prestiżowym konkursie Ladies Jazz Festival w Gdyni.

Wokaliści zaprezentują nie tylko swoje autorskie piosenki, ale także przeboje takich gwiazd jak Zbigniew Wodecki, Czesław Niemen czy Anna Jantar. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoników Bydgoskich pod batutą Marka Czekały, a w szampański karnawałowy humor jak zwykle z dowcipem wprowadzi widzów Emilia Czekała.

Chojnickie Centrum Kultury
6 stycznia 2024 r., godz. 16:00 i 19:00
Bilety:150 zł

(bilety do kupienia w kasie ChCK i przez internet)

KUP BILET

Zapraszamy!Nasza Spółka powstała z inicjatywy trzech samorzadów tj. Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego
oraz Gminy Chojnice. W 2004 roku do spółki dołączyła Gmina Konarzyny.
Misją spółki jest partnerska współpraca gmin i powiatu w zakresie skutecznej promocji:

- gospodarczej
- turystycznej
- kulturalnej i sportowej.

Copyright © 2023 promocjachojnice.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Inne prawa autorskie
Realizacja: inpero.pl