Wróć

Międzynarodowy Dzień Seniora w Chojnickim Centrum Kultury

data dodania: 2023.11.08

Chojnickie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Sabat Szefowych zapraszają 18 listopada na godzinę 16:00 wszystkich seniorów na koncert "Powrócisz tu" z piosenkami z repertuaru Ireny Santor.

Bilety w cenie 20 zł  (do nabycia w kasie ChCK i przez intenet) KUP BILET

Jak co roku, w listopadzie obchodzić będziemy Światowy Dzień Seniora. W ten sposób Chojnickie Centrum Kultury pragnie docenić ogromną rolę, jaką osoby starsze odgrywają w naszej lokalnej społeczności.

Diamentowe piosenki z repertuaru IRENY SANTOR w interpretacji Barbary Brody - Malon z zespołem to muzyczne wspomnienia największych hitów z repertuaru prawdziwej Damy Polskiej Piosenki – Ireny Santor. Diament…znaczy niepokonany, niezniszczalny... właśnie takie są te utwory. Diamentowe dźwięki, diamentowe teksty, zabrzmią w nowych aranżacyjnych odsłonach. Będzie to swoiste połączenie tego, co znane.. z tym, co poznane i usłyszane, właśnie pomiędzy dźwiękami.

Barbara Broda Malon jest laureatką 10 ogólnopolskich nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. W swoim dorobku ma również koncerty radiowe i telewizyjne oraz kilka ról teatralnych.

Tego samego dnia w ChCK, specjalnie z okazji Dnia Seniora, prezentowana będzie wystawa malarstwa chojniczanki Emilii Nyks, której barwne i niezwykle interesujące prace z pewnością wprowadzą widzów w radosny nastrój.Nasza Spółka powstała z inicjatywy trzech samorzadów tj. Miasta Chojnice, Starostwa Powiatowego
oraz Gminy Chojnice. W 2004 roku do spółki dołączyła Gmina Konarzyny.
Misją spółki jest partnerska współpraca gmin i powiatu w zakresie skutecznej promocji:

- gospodarczej
- turystycznej
- kulturalnej i sportowej.

Copyright © 2023 promocjachojnice.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Inne prawa autorskie
Realizacja: inpero.pl