52 398 12 36, 733 908 007

www.osadaswory.pl

recepcja@osadaswory.pl


Gmina Chojnice

Małe Swornegacie

ul. Karsińska 8, 89- 608 Małe Swornegacie

Osada Swory


Ośrodki wypoczynkowe

Osada Swory to niepowtarzalne miejsce, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Karsińskiego oraz Parku Narodowego „Bory Tucholskie”. To idealna strefa dla osób spragnionych ciszy, spokoju, jak i również dla tych, którzy poszukują miejsca relaksu dla całej rodziny, czy aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Ośrodek zaprasza w gościnne progi do przytulnych, przestronnych, drewnianych domków położonych w samym sercu lasu. Dzięki szerokiej ofercie każdy może znaleźć swoje wymarzone, urlopowe miejsce w Osadzie Swory.

Obiekt oferuje domki dostosowane do zróżnicowanych potrzeb indywidualnych. Idealny wypoczynek znajdą osoby zarówno ceniące sobie ekskluzywność i nowoczesność, duże rodziny z dziećmi, fani aktywnych wakacji, jak i miłośnicy bezpośredniego obcowania z naturą. W ofercie znajduje się między innymi domek Karsin LUX, nowoczesna sześcioosobowa przystań w luksusowym standardzie oraz Brda LUX, sześcioosobowy obiekt w wysokiej klasie.

Domki są w pełni wyposażone, znajduje się  w nich miejsce do gotowania i odpoczynku. Dodatkowo każdy z nich zaopatrzony jest w lodówkę, grzejnik, leżaki, koce, naczynia. Obiekt dysponuj również wypożyczalnią sprzętu wodnego i rekreacyjnego, a także pomaga w organizowaniu spływów kajakowych lub grzybobrania.

W Osadzie Swory można spędzać czas na błogim leniuchowaniu – na leżakach w cieniu drzew, rowerach wodnych wolno sunących po wodzie i prywatnym pomoście, będącym idealnym miejscem na wypicie pierwszej, porannej kawy. Aktywni niezależnie od wieku znajdą tu moc możliwości na każdy, nawet deszczowy dzień. Osada Swory położona jest nad samym jeziorem, w pobliżu Strugi Siedmiu Jezior i Parku Narodowego „Bory Tucholskie”, gdzie znajdują się setki kilometrów leśnych tras pieszych i rowerowych o różnym stopniu trudności, dla fanów wodnego szaleństwa polecamy windsurfing i spływy kajakowe w malowniczych rejonach Parku Narodowego. Osada z powodzeniem może służyć także jako baza wypadowa dla fanów sportów ekstremalnych oraz ciekawskich globtroterów głodnych wiedzy o regionie kaszubskim.

Osada Swory od lat tworzy dla turystów ciepłe, przyjazne i rodzinne siedlisko. Działa i żyje w zgodzie z naturą, ponieważ właścicielom zależy nam na tym, by każdy z gości, z powodzeniem odnalazł swoje wymarzone miejsce w Osadzie Swory.

 

 

 

 

 

 
Copyright © 2023 promocjachojnice.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Inne prawa autorskie
Realizacja: inpero.pl